Fethiye Drone Eğitimi

Fethiye Drone Eğitimi, Fethiye Ticari İHA Eğitimi

Muğla’nın Fethiye ilçesinde TermalDrone Yetkili Uçuş okulu aracılığı ve Eğitmenleriyle 19-20-21-21 Haziran 2020 Tarihleri içinde Ticari İHA0 ve İHA1 Drone eğitimi verilecektir. Toplam 4 gün 36 Saat süren bu eğitimimize kayıt olan kursiyerlerin katılım yapması zorunludur. Tam gün katılmayan kursiyerin kaydı silinir. İHA-0 sınıfında 500 gr. ile 4kg. arasında Uçuş yapılacak Drone ‘lar için kullanıcı olma yönünde 1,5 gün 12 saat Eğitim ile İHA-1 sınıfında 4 kg. ile 25 kg. arasında Uçuş yapılacak Drone ‘lar için 4 gün 36 saat Eğitim verilmektedir. İHA-0 için minimum 12 yaşını İHA-1 için ise minimum 15 yaşını doldurmuş olması gereklidir anca bu şartları sağlayan kursiyerler eğitim alarak Sertifika sahibi olabilir.

Eğitimimize MUĞLA ilinin herhangi bir bölgesinde ikamet eden ve Çevre yakın iller başta olmak üzere herkes katılabilirler. Kurs gününe kadar katılım sağlayabilirsiniz. Eğitim ile ilgili tüm detayları 0 (543) 376 63 48 Dronahane iletişim hatıından öğrenebilirsiniz.

Eğitim alanımızda Covid-19 tedbirleri kapsamında dezenfekte ile giriş yapılarak, eldiven, maske dağıtımı yapılacak ve sosyal mesafe kurallarına uyulacak şekilde oturma planı sağlanacaktır.

Detaylar kayıt olan kursiyerlerimize tek tek iletilecektir.

Teşekkürler.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2020 © Tüm Hakları Saklıdır.